• لوله بازکنی گلستان

  0910-055-6700

 • تخلیه چاه گلستان

  0910-055-6700

به وب سایت شرکت سفیر خوش آمدید شرکت سفیر ارائه دهنده بهترین خدمات لوله بازکنی تخلیه چاه و آماده عقد قرارداد با تمامی ارگان های دولتی و خصوصی می باشد

شماره های تماس با شرکت

شماره تماس

0919-081-20-40

شماره تماس

0919-081-20-50

شماره تماس

0910-055-67-00

شماره تماس

0910-860-40-70

شماره تماس

0910-860-40-90

خدمات شرکت سفیر

لوله کشی آب و فاضلاب منازل

لوله بازکنی اسلامشهر

چاه بازکن گلستان

شرکت سفیر آماده خدمات رسانی در زمینه لوله بازکنی اسلامشهر با فنر فولادی و دستگاه ژنراتور بدونه خرابی  و کثیف کاری بصورت شبانه روزی آماده خدمات دهی به همه همشهریان گرامی در اسلامشهر می باشد که انجام کار بصورت تضمینی می باشد و انجام خدمات در محدوده نیز یکی دیگر از ئظایف ماست

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

تخلیه چاه فوری گلستان

تخلیه چاه در اسلامشهر نیز یکی دیگر از خدمات ما می باشد که بصورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی در اطراف و حومه می باشد که توسط انواع پمپ های لجن کش و ساکشن انجام می پذیرد و همه شرکت سفیر مجهز به  تخلیه چاه مکانیزه بوده و از بروز ترین وسایل تخلیه چاه استفاده می کند

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

تشخیص ترکیدگی لوله

امروزه به جای استفاده از روش های سنتی که گاهی برای کشف ترک های لوله موجب تخریب بافت می شوند، از دستگاه های پیشرفته استفاده می شود. این دستگاه ها، با ارسال امواج صوتی و ثبت بازتاب آنها، می توانند محل دقیق ترک ها و نشتی های لوله را بدون احتیاج به تخریب محل، نشان دهند.

حفر چاه فاضلاب در سراسر منطقه

حفاری چاه فاضلاب در تهران

حفاری چاه فاضلاب

چاه جذبی یکی از روشهای سنتی دفع فاضلاب انسانی است که کماکان در مناطق دارای زمین آبکش و سطح آبهای زیرزمینی پایین مورد استفاده قرار میگیرد. البته ورود مستقیم فاضلاب به چاه جذبی بدون هیچگونه عملیات پیش تصفیه قابلیت اینگونه چاه ها را در کاهش آلودگی فاضلاب به شدت کاهش می دهد.

لوله کشی آب و فاضلاب منازل

لوله کشی آب و فاضلاب تهران

لوله کشی آب و فاضلاب

برای لوله کشی آب ساختمان و جدا کردن لوله کشی آب سرد و گرم باید بر شیوه ای صحیح کار لوله کشی را به انجام رساند، این لوله کشی باید طبق اصول انجام گیرد تا آب در ساختمان به گونه ای مناسب منتقل شود و دچار نشتی یا ایرادات دیگر نشود.که شرکت سفیر پیشتار در ارائه این کار است

 

لوله بازکنی تهران

0919-081-20-40

تخلیه چاه تهران

0919-081-20-50

کول گذاری چاه فاضلاب

0910-055-67-00

کول گذاری چاه فاضلاب

0910-860-40-70

حفاری چاه

0910-860-40-90

تعمییر و نصب توالت فرنگی

نصب توالت فرنگی

نصب توالت فرنگی

یکی از مشکلاتی که افراد مختلف بعد از خرید توالت فرنگی با آن مواجه میشوند، نصب و راه اندازی آن است. این مشکل باعث میشود که تا افراد خود اقدام به راه اندازی توالت فرنگی کرده و به اشتباه نصب کرده و یا در انجام یک سری از کارها اشتباه کرده و باعث آسیب رساندن به توالت فرنگی شده باشند

رفع بوی بد فاضلاب ساختمان

رفع نم و بوی فاضلاب

رفع نم و بوی فاضلاب

رفع بوی فاضلاب و سرویس بهداشتی و دیوار ها یکی از مهمترین خدمات شرکت سفیر می باشد. بسیاری از منازل شهری بعلت غیر اصولی بودن و همچنین رعایت نکردن نکات عایق بندی و همچنین استفاده از مصالح غیر استاندارد و یا قدیمی بودن ساختمان دچار نم و بوی فاضلاب می شود.

ته زنی و لایروبی چاه

لایروبی چاه فاضلاب تهران

لایروبی چاه فاضلاب

لایروبی چاه فاضلاب بعد از تخلیه چاه انجام می گیرد پرسنل شرکت بعد از تخلیه چاه فاضلاب متوجه می شوند که این چاه توانایی جذب آب فاضلاب را ندارد و علت اصلی آن هم گرفته شدن روزنه های چاه است و توانایی جذب آب را ندارد که در این موقع پرسنل سفیر پشنهاد لایروبی چاه را به مشتری میدهند

لوله بازکنی گلستان تخلیه چاه گلستان

لوله بازکنی گلستان

گرفتگی لوله در قسمت های مختلف سیستم لوله کشی فاضلاب سبب سد شدن راه عبور آب می شود. از دلایل گرفتگی لوله ی فاضلاب می توان به افتادن شی خارجی یا گیر کردن مو، چربی و.. در لوله های اشاره کرد.

 • لوله بازکنی گلستان با دستگاه ژنراتور برقی
 • لوله بازکنی با فنر فولادی و با فنر کوتاه و بلند
 • لوله بازکنی گلستان با نیروی مجرب و کاردان و بدونه خرابی و کثیف کاری
 • لوله بازکنی ارزان و در کمترین زمان ممکن همراه با ضمانت کاری
لوله بازکنی گلستان

لوله بازکنی گلستان

لوله بازکنی گلستان یکی از مهمترین خدمات شرکت سفیر می باشد. لوله بازکنی گلستان اگر بصورت خوب و منظم صورت نگیرد باعث ایجاد مشکلاتی می شود. شهروندان گرامی باید توجه کنند که لوله بازکنی را به یک فرد متخصص در امر لوله بازکنی گلستان بسپارند.

♦ لوله کشی آب و فاضلاب بصورت کلی و جزئی
♦ بنایی و تعمیرات ساختمان به صورت کلی و جزئی و تعویض کاسه توالت
♦ تخلیه چاه گلستان لوله بازکنی گلستان در تمام نقاط گلستان
♦ آماده عقد قرارداد با کلیه ارگان ها دولتی و شخصی و رستوران،بیمارستان
♦ پیدا کردن درب چاه فاضلاب با کمترین خرابی و انجام کلیه امور مربوطه و تخلیه چاه گلستان

لوله بازکنی در گلستان

جرم گرفتن لوله ها و نازک شدن قطر لوله نیز از دیگر دلایل گرفتگی لوله های فاضلاب می باشد. شرکت های لوله بازکنی گلستان برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب از دستگاه ها ی تراکم هوا و فنر برقی استفاده می کنند. این دستگاه ها قادرند انواع گرفتگی را بدون آسیب رساندن به لوله ی فاضلاب برطرف نمایند.

 • رفع گرفتگی لوله های فاضلاب و باز کردن انواع لوله ها و لوله بازکنی گلستان
 • باز کردن گرفتگی راه آب ظرفشویی یا همان سینک آشپزخانه
 • رفع نشت چاه های دستشویی ایرانی و خارجی و لوله بازکنی گلستان
 • بررسی و مشاوره رایگان بصورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیلات
 • نصب  و راه اندازی انواع سیفون ها  برای توالت ایرانی و توالت فرنگی
 • رفع گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی و تعمیر آن و لوله بازکنی گلستان
 • رفع گرفتگی چاه،لایروبی چاه ، پاکسازی ، ترمیم چاه  و حفر چاه
 • لوله بازکنی و تخلیه چاه سینک توالت فرنگی و ایرانی و تخلیه چاه گلستان
 • لایروبی چاه و تراش چاه کهنه و تبدیل آن به چاه نو توسط نیرو انسانی

ویژگی های سرویسکار لوله بازکن گلستان

 • داشتن تجربه و مهارت کافی در کار خود
 • گذراندن دوره‌های آموزشی مرتبط با کار
 • عدم استفاده از اسید لوله بازکن
 • خوش‌برخورد با مشتری و و خوش‌قول در رساندن به موقع خود
 • رعایت اصول بهداشتی، ایمنی و موازین شرعی در انجام خدمات
 • ارائه قیمت منصفانه به مشتری
 • امانت‌داری در هنگام حضور در منزل مشتری
 • ارائه مشاوره و راهکار منصفانه به مشتری

بیشترین گرفتگی ها در قسمت فاضلاب ساختمان اتفاق می افتد. گرفتگی لوله های فاضلاب به مرور زمان رسوب بسته و درنهایت باعث گرفتگی می شوند. لوله بازکنی گلستان را باید با رعایت اصول و استاندارد کار انجام شود.

برای مثال استفاده از فنری که برای رفع گرفتگی توالت فرنگی بکار برده شده ، نباید در قسمت لوله های آشپزخانه یا حمام مورد استفاده قرار گیرد. ایران لوله برای انواع گرفتگی ها نسبت به سیستم لوله کشی از فنر و دستگاه مخصوص استفاده می کند.

چرا که سیستم توالت فرنگی و وال هنگ بسیار حساس می باشد. حتما باید جهت رفع گرفتگی از فنر و دستگاه مخصوص فرنگی استفاده شود. تا هنگام کار آسیبی به کاسه و سیستم لوله کشی وارد نشود.

بهترین روش برای بازکردن لوله های ساختمان فنرزنی فاضلاب می باشد. در برخی موارد افراد برای رفع گرفتگی از محلول لوله بازکن فاضلاب استفاده می کنند. که باعث آسیب به سیستم آبندی لوله کشی پلاستیکی و خوردگی لوله های چدنی می شود.

تخلیه چاه گلستان

علت اصلی گرفتگی های چاه فاضلاب و تخلیه چاه به خاطر جامداتی است که از راه لوله های فاضلاب وارد می شوند. گاهی اوقات وجود انواع مختلفی از مواد نظیر مو، مواد پلاستیکی، چربی های فراوان و غیره، باعث ایجاد لایه ای مقاوم به آب می شود که این بستر ضد آب سرتاسر پیکره ی کانال فاضلاب را می پوشاند و نتیجه ی آن جلوگیری از نفوذ آب در چاه می باشد.

 • تخلیه چاه گلستان با پمپ مکنده و لجن کش
 • تخلیه چاه گلستان با دستگاه های پیشرفته روز دنیا
 • تخلیه چاه ارزان و در کمترین زمان ممکن همراه باضمانت کاری
 • لایروبی چاه فاضلاب و تخلیه کف چاه و سپتیک و استخرها
 • لایروبی با دستگاه و نیروی انسانی مجرب و کاردان
تخلیه چاه گلستان

تخلیه چاه گلستان

تخلیه چاه در گلستان

همین موضوع باعث زود سر ریز شدن چاه شده از اعلایم پرشدن چاه فاضلاب می توان به بوی بد فاضلاب در ساختمان , بالا زدن آب توالت و گرفتگی توالت , باز نشدن توالت , وجود حشرات موزی مثل سوسک در ساختمان و …. نام برد در زمین های غیر ماسه ای ، عدم کشش و مکش آب در خاک بوجود می آید که به علت کم قطر بودن چاه و نداشتن انباری، مادر چاه در زمانی مشخص پر می شود. در زمین های شنی ، خطر پرشدن چاه به مراتب کمتر از زمین های خاکی است .

تخلیه چاه سبب پیدایش خطراتی نیز می‌شود، به دلیل خروج مواد از چاه، احتمال ریزش مواد از دیواره وجود دارد. بنابراین جهت ایمن سازی چاه باید اقدام به طوقه چینی کرد. پس بهتر است پس از هر بار تخلیه چاه، یک بار عملیات طوقه چینی را برای افزایش عمر چاه و همچنین حفظ ایمنی ساکنین انجام دهید.

اما به هر دلیلی ممکن است چاه دیگر جواب‌گو نبوده و لازم باشد چاه را برای همیشه به اصطلاح کور کنیم. در چنین شرایطی ابتدا باید با دستگاه‌های مجهز و قدرتمند تمامی مواد موجود شامل جامدات، چربی‌ها و مایعات را به درون ماشین حمل پمپاژ کرد و سپس حلقه چاه را با مواد و مصالح همانند خاک معمولی پر کرد.

توجه کنید که حتما باید تخلیه چاه صورت بگیرد و سپس چاه کاملا پر و کور گردد. خشک کردن چاه با آهک و سایر مواد تنها یک تبلیغات دروغین است و ممکن است در آینده بسیار خطر آفرین شود.

امروزه دستگاه‌های مکش فاضلاب در داخل مخزن خودرو حمل کننده قرار می‌گیرد و به این ترتیب، تمامی مواد موجود در چاه تخلیه خواهد شد. در زمان‌های گذشته، پمپ به صورت شناور در انتهای لوله قرار می‌گرفت، بنابراین در انتهای کار تخلیه چاه، فاضلاب موجود در لوله که گاها حجم زیادی نیز بود، مجددا به داخل چاه ریخته می‌شد.

بنابراین قرارگیری پمپ تخلیه یا دستگاه ساکشن بر روی خودرو، به طور کامل مشکل تخلیه ناقص چاه را برطرف ساخته و شما می‌توانید کاملا مطمئن باشید که تمامی مواد موجود در چاه به صورت تام از آن خارج شده است.

همچنین تیغه‌های موجود در این دستگاه، تمامی اجسام سخت همانند پلاستیک و … را خورد کرده و به داخل خودرو منتقل می‌کند. پس از جمع آوری کامل، با رعایت نکات بهداشت لوله دستگاه جمع آوری شده و در خودرو حامل قرار می‌گیرد. در انتها، خودرو به سوی منطقه امن تخلیه راهی خواهد شد.

توجه کنید که برای افزایش طول عمر چاه فاضلاب خود می‌توانید پس از تخلیه چاه، اقدام به لایروبی آن نیز بکنید. فضولات پس از گذشت مدتی سخت شده و به کف و دیواره چاه خواهند چسبید. به همین دلیل علاوه بر کاهش ضریب نفوذ مایعات در کف چاه، قطر چاه نیز کمتر خواهد شد و نیاز به تخلیه چاه را در فواصل کوتاهتری ایجاد می‌کند. در عملیات لایروبی، تمامی این مواد جامد چسبیده به دیواره و کف چاه کنده شده و سپس تخلیه می‌گردد.

لوله بازکن گلستان

 • تعویض کردن  کاسه توالت فرنگی به ایرانی و یا  ایرانی به فرنگی و تخلیه چاه گلستان
 • بیرون آوردن  وسایل های ریخته شده در چاه فاضلاب مانند گوشی و …
 • رفع بوی نامطبوع چاه فاضلاب ،دستشویی و حمام و رفع هر گونه نم زدگی
 • حفر انواع چاه های فاضلاب در گلستان از جمله حفر چاه جذبی ،حفر چاه ارت
 • لوله بازکنی گلستان و رفع هرگونه گرفتگی لوله  با انواع  دستگاه  لوله بازکنی
 • تخلیه و لایروبی  ساختمان های مسکونی ،استخر ها ،ساختمان های تجاری
 • بازکردن انواع لوله ها از جمله لوله های پلیکا، لوله های چدنی، لوله های سیمانی

لوله کشی در گلستان

 • کلیه امور مرتبط با چاه مانند دورچینی چاه، طوقه چینی، برداشتن طوقه قدیمی
 • لوله کشی آب و فاضلاب ،لوله کشی توالت ، لوله کشی توالت فرنگی
 • تخلیه چاه گلستان به صورت کاملا مکانیزه و بهداشتی توسط انواع پمپ ها
 • لوله بازکنی گلستان با دستگاه های مختلف دستگاه ژنراتور – دستگاه تراکم هوا
 • تراش چاه کهنه و تبدیل آن به چاه نو و حفر چاه نو و کول گذاری و طوقه چینی
 • باز کردن لوله های مختلف چدنی – پولیکا توسط افراد با تجربه شرکت
 • تشخیص ترکیدگی لوله به صورت حرفه ای و رفع نم حمام و دستشویی و تخلیه چاه گلستان

تاثیر ارتفاع لوله فاضلاب در قیمت لوله بازکنی

هزینه فنر زدن لوله طبق نرخ اتحادیه به ارتفاع لوله فاضلاب هم وابسته است . به همین جهت با اعتنا به ارتفاع فنر مورد به کارگیری , قیمت خدمات لوله بازکنی تغییر و تحول پیدا می کند . در بخش اعظم موردها گرفتگی لوله در قسمت سیفون لوله فاضلاب حادثه میافتد . که در این‌ صورت ارزش رفع گرفتگی ارزان تر میفتد .

تاثیر تعداد موارد فنر زنی بر قیمت لوله بازکنی

بعضی اوقات شاید گرفتگی لوله با او‌لین فنر زدن سریعاً گشوده شود . ولی گهگاه نیز احتمال دارد گرفتگی لوله به راحتی گشوده نشود . و احتمالا اضطراری باشد از قسمت‌های متعدد فنر زنی صورت پذیرد تا گرفتگی لوله گشوده شود . در‌حالتی که تعداد فنر زنی بیش تر از حد متعارف و معمول باشد سبب ارتقا هزینه باز کردن لوله می شود . زیرا فنرزنی طولانی تر , فعالیت و زمان بیشتری میطلبد تا این‌که گرفتگی لوله برطرف گردد .

زمان بر بودن کار بر قیمت لوله بازکنی

در شرایطی که گرفتگی لوله به وسیله اشیای دشوار باشد . رفع آن مدت زمان و فعالیت بیشتری میطلبد . طبیعتا فعالیت و دوره بیشتر هزینه را ارتقاء می دهد .

تاثیر دلیل گرفتگی لوله در طبقات دیگر ساختمان بر تعرفه و بها

احتمال دارد دلیل گرفتگی لوله فاضلاب در طبقات دیگر باشد . دراین‌صورت حتمی است همسایه‌ها با هماهنگی همدیگر , هزینه باز کردن لوله را بپردازند . دراین‌صورت تعرفه عمل با اعتنا به اندازه فعالیت و زمان ضروری برای لوله بازکنی فاضلاب , انتخاب می شود .

تاثیر کنده‌کاری در محل گرفتگی لوله بر تعرفه و بها

در بعضا موردها شاید گرفتگی لوله با اشکال روش‌ها رفع نگردد . در این حالت کندن قسمت گرفتگی لوله واجب است . اما کنده‌کاری جزء وظیفه های شغل لوله بازکن نمیباشد . و ضروری است یک کارگر جهت کنده‌کاری بکار گرفته شود . که‌این امر بها لوله بازکنی را ارتقاء می دهد .

تاثیر نوعِ نحوه لوله بازکنی بر تعرفه و قیمت لوله بازکنی

مدل نحوه باز کردن لوله بر بها انجام عمل تاثیر دارااست . زیرا تعرفه اتحادیه با هر کدام از روش‌های رفع گرفتگی لوله متعدد است . پرکاربردترین شیوه , به‌ کارگیری دستگاه ژنراتور برقی به همراه فنر فولادی و سه نظام است . ولی فنر لوله بازکن عادی هم قادر است کارگشا باشد . و در بعضی مورد ها ضروری است از دستگاه تراکم هوا و یا این که واترجت به کار گیری گردد . که در بقیه روشها غیر از فنر زنی , ارزش ارتقاء می یابد .

علت اصلی گرفتگی لوله فاضلاب

علت گرفتگی لوله فاضلاب ساختمان تراکم شدن مو و اشغال و پلاستیک داخل لوله سیفون دسشویی حمام و اشبزخانه می باشد.باعث جرم زیاد لوله،اب نمی تواند از ان عبور کند.بیشتر مواقع همان موها و اشغال اضافی و چربی ها علت گرفتگی لوله ساختمان و اپارتمان و ساختمان است.معمولا ساختمان هایی که قبلا ساخته شدن لوله فاضلاب دستشویی،حمام،وغیره انها مثل الان پلاستیک نیست از چدن میباشدکه باعث میشود زودتر لوله ها خراب شود

راهای پیشگیری از گرفتگی لوله فاضلاب

در هنگام شستشوی ظروف یاغیره که بیشتر مواقع ظروف ها با روغن چسپیده می باشد.و ان روغن ها داخل لوله سینگ یا غیره ریخته میشود.ماباید از ریختن روغن باقی مانده ظروف به سینگ اشپزخانه جلو گیری کنیم.باید ابتدا روغن از ظرفها جدا شود.وبعد شستن ظروف اقدام نمائید.اکیدا خدمات شرکت نوین توصیه می کند.قطعا از صافی برای جلو گیری از ورود اشغال جامد و غیره به لوله در دهانه سینگ ظرف شویی اشپزخانه،حمام،چاه قرار داده شود.اگر شما گرفتگی جزئی لوله داشتید حتما مقداری اب جوش ریخته شود تا از تجمع اشغال و پلاستیک و مو اضافی در لوله شود. تا ازگرفتگی لوله بصورت جدی در ساختمان جلوگیری شود.

روش مناسب جهت باز کردن لوله

تراکم هوا: اگر گرفتگی به دلیل وجود فلزات یا محکم شدن فضولات , مواد اضافی پلاستیک باشد باید لوله را با تراکم هوا باز کنیم.دستگاه تراکم هوا مخزنی دارد که با تلمبه زدن، هوا درون آن می رود با نگهداری بادقت دستگاه به طوری که خطر بیرون اوردن وپس زدن به وجود نیاید، دستگاه را بالا میاریم و عمل پمپ کردن با تولید صدای بلند انجام و لوله سریعا باز می شود.

روش فنر زنی:ابتدا نوک فنر را داخل لوله که گرفته است وارد میکنیم تا فنر به محل گرفته شده برخورد کند.بعد از ان دستگاه لوله باز کنی را روشن کنیم.باعث میشود با چرخش و فشار گرفتگی لوله فاضلاب را ازبین ببرد.درصورت زیاد بودن گرفتی لوله فاضلاب می توانیم قدرت دستگاه فنر زنی را بالا ببریم

لوله بازکنی با پمپ هوا

اگر دلیل گرفتگی لوله ی فاضلاب انباشتگی خاک داخل لوله باشد، در اینطور مواقع از لوله بازکنی تراکم هوا برای باز کردن لوله استفاده می شود. نحوه استفاده از این دستگاه به این شکل است که با تلنبه زدن، هوا داخل دستگاه فشرده می شود و مقدار فشار درون دستگاه توسط یک عقربه نشان داده می شود. با قرار دادن دهانه این وسیله بر رویه دهانه لوله و کشیدن اهرم دستگاه لوله بازکنی، هوایی که داخل دستگاه به شکل فشرده است وارد لوله می شود و گرفتگی های داخل لوله را مجبور به حرکت می کند.

لوله بازکنی با تلمبه دستی

لوله بازکنی با تلمبه دستی برای رفع گرفتگی سینک ظرفشویی، راه آب کف آشپزخانه و حمام و همچنین باز کردن چاهک مناسب است و اگر انسداد جزئی باشد ممکن است با این روش باز شود.

روش کار با تلمبه دستی بدین صورت است که قسمت لاستیکی تلمبه را چرب کرده و روی دهانه چاه قرار می دهیم و شروع به تلمبه زدن می کنیم تا راه آب باز شود. زمانی که شما دسته تلمبه را بالا و پایین می کنید هوا با فشار به داخل مجرای لوله دمیده می شود و اجسامی که باعث گرفتگی شده اند را به حرکت در می آورد و بدین ترتیب لوله باز می شود.

باز کردن لوله با فنر

باز کردن لوله با فنر یک کدام از متداول‌ترین رشهای رفع گرفتگی می‌باشد . معمولا فعالیت با فنر لوله بازکنی بخش اعظمی از گونه های گرفتگی های لوله ها را باز می کند . امروزه لوله بازکنی با فنر برقی هم زمینه به کارگیری قرار میگیرد . در ایجاد این گونه فنرها از فرآورده انطاف پذیر و سفت به کارگیری می‌گردد .

تا هم در داخل لوله فاضلاب حرکت نماید و نیز بتواند گرفتگی لوله را رفع نماید . رفع گرفتگی لوله با فنر فولادی اعم از این نحوه ها است . سرفنر دارنده گونه های مختلفی می‌باشد . با اعتنا به مدل و برهان گرفتگی لوله سرفنر مختلفی نصب می‌گردد .

ویژگی های شرکت سفیر

لوله بازکنی سریع

یکی از مهمترین ملاک انتخاب یک شرکت خوب برای لوله بازکنی تهران و تخلیه چاه تهران رسیدن در کوتاهترین زمان و انجام به موقع کار می باشد

پاکسازی محل کار انجام شده توسط پرسنل شرکت سفیر و جلب رضایت مشتریان گرامی از کار انجام شده و جلوگیری از کثیف کاری در انجام کار

قیمت هریک از خدمات ما بر اساس قیمتی است که اتحادیه برای ما مقرر کرده و حتی کمتر از قیمت اتحادیه در سراسر تهران پرسنل مشغول کار هستند

پوشش تمام مناطق

یکی از نقاط قوت یک شرکت خدماتی داشتن پرسنل در تمام مناطق و حومه می باشد تا افراد خود را در کوتاهترین زمان خود را به محل کار برسانند

این شرکت بصورت شبانه روزی در حال فعالیت می باشد و در همه مواقع حتی ایام تعطیلات رسمی پاسخگوی نیاز شما بصورت 24 ساعته است

لوله بازکنی 24 ساعته

روزهای جمعه نیز ما در حال فعالیت می باشیم این شرکت بهترین خدمات را ارائه نماید هدف ما جلب رضایت شماس سود کمتر = مشتری بیشتر 

منظور از تخلیه چاه بصورت مکانیزه چیست؟

امروزه شرکت های بسیار زیادی در حال فعالیت هستند که تعداد محدودی از آنها از تجهیزات مدرن و پیشرفته در این زمینه استفاده می کنند می خواهیم شما را با مفهوم تخلیه چاه مکانیزه آشنا گردانیم در حقیقت تخلیه چاه مکانیزه متعلق به شرکت هایی است که از که از تجهیزات مدرن و نیروی کار با تجربه و متخصص بهره می برد.

شرکت های که بصورت مکانیزه عمل تخلیه چاه در لواسان را انجام میدهند مهمترین معیاری که در کار آنها قابل رویت است عبارتند از انجام کار بر اساس اصول، انجام کار بر اساس کیفیت بالا و رضایت مشتری از کار انجام شده می باشد. تنها توصیه ای که ما می توانیم به شما ارائه دهیم این است که فریب شرکتهایی که به دروغ می گویند از وسایل و تجهیزات بروز استفاده می کنیم ولی در حالی که چیز دیگری است.

از چه مواردی متوجه شویم چاه فاضلاب پر شده است؟

١- احساس بوی نامناسب از خانه بصورت مکرر بخصوص طبقه اول جایی که چاه فاضلاب آنجاست

٢- معمولاً برای تهویه چاه فاضلاب و خروج گازهای درون چاه ، تا بالاترین نقطه ساختمان یک لوله برای هوا کش چاه فاضلاب در نظر گرفته می شود.

٣- چنانچه چاه در داخل حیاط باشد یکی از نشانه های چاه وجود رطوبت در جایی که چاه می باشد است

۴- در موارد حاد، پرشدن چاه فاضلاب با بی کششی آب و به اصطلاح بالازدن و پس زدن آب و فضولات در توالت، آب و کف صابون در کفشوی حمام، همچنین در سیفون دستشویی و یا آشپزخانه مشخص می شود. در چنین مواردی به نظر می رسد که در مسیرها، گرفتگی بوجود آمده است.

۵- اگر سطح روی چاه خیس شده باشد بوی نامطبوعی از آن نقطه به نظر می رسد که باید فورا درب چاه باز شده و شروع به تخلیه چاه فاضلاب می کنیم.

1- هزینه تخلیه چاه در چقدر می باشد؟

 • میزان شلنگ مورد نیاز برای تخلیه چاه لواسان یعنی میزان فاصله ای که ماشین تا درب چاه فاضلاب
 • نحوه درخواست ماشین فاضلاب در ظرفیت 6000 و 8000 که قیمت هرکدام فرق می کند.
 • انتخاب ماشین لجن کش و یا ماشین آبکش که هزینه هرکدام فرق می کند ( ماشین لجن کش علاوه بر لجن
 • آب را نیز خالی می کند اما ماشین آبکش که از اسمش پیداست فقط آب را خالی می کند)
 • میزان ساعت مورد نیاز برای انجام کار

چگونه محل درب چاه فاضلاب را پیدا کنیم؟

1-تفاوت موزاییک ها:
بسیاری از افراد با تجربه بعد از تکمیل ساختن ساختمان در هنگام موزاییک کردن کف ساختمان در بالای چاه فاضلاب موزاییک با نقش و نگار متفاوت قرار می دهند که این کار محل پیدا کردن چاه فاضلاب را آسان می کند.

2-گوش دادن به صدای فاضلاب:
یکی دیگر از روش های پیدا کردن درب چاه فاضلاب گوش دادن به صدای فاضلاب می باشد. لازم به ذکر است که این کار فقط از عهده افراد با تجربه و متخصص بر می آید فرد متخصص باید صدای فاضلاب جاری درون لوله را دنبال کنید تا توسط آن محل تقریبی چاه را حدس بزنید و به آن پی ببرید.

3-فاصله چاه با ساختمان و چاه های دیگر:
طبق استاندارد ساخت ساختمان و همچنین طبق استاندارد های ساخت چاه فاضلاب و قوانین حفاری باید فاصله معمولا 3 متر می باشد. این مشخصه را همه ساختمان سازان رعایت نمی کنند و نمی توان با قاطعیت این موضوع را تایید کرد.

4- کندن کف ساختمان
کار کندن کف ساختمان آخرین مرحله می باشد می توان از کندن مکان های محتمل شروع کرد و با تجربه به تخصص خود در این زمینه و قرار دادن همه معیار ها در کنار هم مکان دقیق چاه را پیدا کرد متخصص در این زمینه کسی است که با کمترین تخریب محل قرار گیری چاه فاضلاب را مشخص کند.

آیا دستگاهی برای پیدا کردن محل درب چاه وجود دارد؟

پاسخ این سوال: دستگاهی وجود ندارد بعضی از شرکت ها اقدام به این کار میکنند که ما برای پیدا کردن چاه فاضلاب دستگاه داریم که بدون تخریب است و نیازی به کندن نیست ولی واقعیت این است تا امروز که این مطلب نوشته می شود دستگاهی برای این کار وجود ندارد فقط برای تشخیص ترکیدگی لوله دستگاه وجود دارد که محل ترکیدگی لوله را مشخص می کند.

سایر خدمات ما در زمینه تخلیه چاه

1- تخلیه چاه تهران با مکنده با تانکر مخصوص

2- تخلیه چاه فاضلاب با پمپ های ساکشن

3- لایروبی چاه های صنعتی , چاه خانگی , چاه آشپزخانه ها و مراکز بزرگ تجاری

4- حفاری چاه آب و فاضلاب و حفاری کانال های فاضلاب

5- حفر چاه نو حفاری انواع چاه ارت و جای شمع ستون ساختمان

6- تبدیل چاه کهنه و چاه ریزشی به چاه استاندارد فاضلاب

7- اجرای سپتیک خانگی و صنعتی ، اجرای استاندارد میله و انبار چاه

8- اجرای کول گذاری چاه فاضلاب و بهینه سازی بدنه انواع چاه

9- پیدا کردن محل درب چاه فاضلاب با دستگاه دیجیتال

دلایل پر شدن چاه:

بیشتر مواقع راه آب ظرفشویی یا دستشویی به مرور گرفته می شود و آب به خوبی حرکت نمی کند ,این اشکال معمولا در منازل قدیمی ساز بیشتر به چشم می خورد هر از گاهی باید با سیفون تلمبه زدن یا ازمواد باز کننده لوله مثل چانته یا اسید استفاده کنید تا راه آب باز شود . اما اشکال اینجاست که استفاده از این مواد به خودی خود باعث دردسر می شود . چون اسید و چانته باعث از بین رفتن لوله ها می شود ساده ترین و مطمئن ترین و بی خطرترین راه استفاده از لوله باز کن ها مثل دستگاه فنر زنی صنعتی هست لوله کش ها از این وسیله پیشرفته برای باز کردن لوله استفاده می کنند که هیچ صدمه ای به لوله وارد نمی آید.

فرایند تخلیه چاه

همه مواد موجود در چاه اعم از هرگونه لجن , جامدات و مواد دیگر از آن به صورت بهداشتی خارج شده و به مخزن وسیله حمل و نقل کننده پمپاژ می‌گردد. در انجام این فرایند ممکن است مشکلات زیادی گریبان گیر تکنیسین‌ها شود.

امروزه گروه‌های زیادی با سطح مهارت و تجهیزات مختلف اقدام به این کار می‌کنند، اما بدون شک موفق‌ترین عملیات تخلیه چاه توسط گروه‌های ماهر و با تجهیزات مدرن و به روز صورت می‌گیرد.

گاهی ممکن است به دلیل وجود جامدات همانند مو، دستمال کاغذی و … بر روی بستر مایعات چاه، لایه‌ای محکم ایجاد شده و سبب عدم نفوذ مایعات به انتهای چاه خواهد شد. علایمی چون بالازدگی زودهنگام چاه فاضلاب، پیچیدن شدید بوی بد در سرویس‌های بهداشتی، حمام و سایر قسمت‌های منزل، ازدیاد جانوران موزی همانند سوسک‌ها و پشه‌ها و همچنین بالا آمدن فاضلاب از سوراخ توالت و حمام می‌توانند نشانه پیدایش این مشکل و نیاز به تخلیه چاه باشند.

خطا در تشخیص سبب ایجاد هزینه برای شما خواهد شد، بنابراین بهتر است قبل از انجام تخلیه، با گروهی ماهر و حرفه‌ای تماس گرفته و از پر بودن چاه اطمینان حاصل کنید. برای این منظور باید از یک لوله بازکن حرفه‌ای بخواهید تا لوله‌های شما تا چاه را مورد بررسی قرار دهد. لوله بازکن به وسیله فنر، مسیر را امتحان و در صورت نیاز گرفتگی را از بین می‌برد. اگر پس از کار لوله بازکن، فاضلاب به راحتی تخلیه و به درون چاه رفت، دیگر نیازی به تخلیه چاه نخواهید داشت و به همین سادگی می‌توانید از هزینه بی دلیل جلوگیری کنید.

مقالات شرکت سفیر

جهت تماس کلیک کنید